Предмет: Химия,
автор: nadrebot
визначити скільки солі потрібно додати до 30025%розщину щоб одержати 35%розщину
Ответы
Автор ответа:
0
Відповідь:
m=300г
w1=25%
w2=35%
m2(солі)-?
m1(солі)=300*25/100=75г
35%=(75+m2)*100/(300+m2)
35*(300+m2)=(75+m2)*100
35*300+35*m2=100*75+100m2
35m2-100m2=100*75-35*300
-65m2=-000
m2=3000/65=46,2г
Пояснення:
friendshipisstrength:
допоможіть будь ласка завдання у мене у профілі
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: Monkish
Предмет: Физика,
автор: sofinyxz
Предмет: География,
автор: alinagalis094
Предмет: Математика,
автор: stud91
Предмет: Биология,
автор: titkxykxktsxkttk