Яка маса солі утвориться при взаємодії Магнію масою 12 г з хлоридної кислотою
Ответы
Ответ:
Реакція між магнієм та хлоридною кислотою може бути записана наступним чином:
Mg + 2HCl → MgCl2 + H2
За рівнянням реакції, на кожен моль магнію, реагують 2 моля хлоридної кислоти, утворюючи один моль хлориду магнію та один моль водню.
Молярна маса MgCl2 = 95.21 г/моль
Отже, щоб визначити масу хлориду магнію, що утвориться, потрібно спочатку визначити, скільки молей хлориду магнію утвориться.
Маса Магнію (Mg) = 12 г
Кількість молів Mg = маса / молярна маса = 12 г / 24.31 г/моль = 0.494 моль
Оскільки на кожен моль магнію утворюється один моль MgCl2, то кількість молей MgCl2, що утворюється, також буде дорівнювати 0.494 молям.
Таким чином, маса MgCl2, що утвориться, буде рівна:
маса = кількість молей × молярна маса
маса = 0.494 моль × 95.21 г/моль ≈ 47 г
Отже, під час реакції утвориться близько 47 г хлориду магнію.
Объяснение:
Или коротко:Під час взаємодії магнію масою 12 г з хлоридною кислотою утвориться близько 47 г хлориду магнію. Реакція може бути записана наступним чином: Mg + 2HCl → MgCl2 + H2. Но насчёт короткого ответа, я не очень уверен
Ответ: під час взаємодії магнію масою 12г з хлоридною кислотою
утвориться близько 47г хлориду магнію
Объяснение:
Mg + 2HCl + MgCI2 + H2