Предмет: Физика,
автор: alisakridovagmailcom
Напруга на колесах лампи становить 5В , а її опір 0.025кОм. Знайдіть потужність лампи.
Ответы
Автор ответа:
10
Дано:
U=5B
R=25Ом
P-?
--------------
P=U²/R=25/25=1Вт
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: stalnoy631
Предмет: Физика,
автор: polinalevchenko820
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Українська мова,
автор: ondrecok