Предмет: Химия,
автор: sosnaava
При наданні першої допомоги при опіках білим фосфором застосовують 5% розчин соди (NaHC*O_{3}) Яку масу соди та об'єм води потрібно взяти для приготування 600 г розчину?
Будь ласка, повне вирішення задачі.
Ответы
Автор ответа:
0
Дано:
ω(NaHCO3) = 5%
m р-ну(NaHCO3) = 600 г
Знайти:
m(NaHCO3) - ?
V(H2O) - ?
Розв'язання:
1) m(NaHCO3) = ω * m р-ну / 100% = 5% * 600 / 100% = 30 г;
2) m(H2O) = m р-ну(NaHCO3) - m(NaHCO3) = 600 - 30 = 570 г;
3) V(H2O) = m / ρ = 570 / 1 = 570 мл.
Відповідь: Маса NaHCO3 становить 30 г; об'єм H2O - 570 мл.
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: alihan27007
Предмет: Литература,
автор: vidiborenko20204b
Предмет: Українська мова,
автор: kristinagedzik7
Предмет: Русский язык,
автор: Kotenoknastea20098