Предмет: Химия,
автор: annalipa1207
9. Обчисліть відносну густину пропану за воднем. (26)
Ответы
Автор ответа:
2
Відповідь:
Відносна атомна маса пропану складає 44 г/моль. Атомна маса водню становить 1 г/моль.
Для обчислення відносної густини пропану за воднем необхідно порівняти масу однієї молекули пропану з масою однієї молекули водню.
Маса однієї молекули пропану дорівнює 44 г/6,022·10²³ молекул = 7,31·10⁻²³ г.
Маса однієї молекули водню дорівнює 1 г/6,022·10²³ молекул = 1,67·10⁻²⁴ г.
Отже, відносна густина пропану за воднем дорівнює:
(7,31·10⁻²³ г) / (1,67·10⁻²⁴ г) ≈ 43,8
Таким чином, відносна густина пропану за воднем дорівнює близько 43,8.
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: dianabosuk
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: RenaAliyeva
Предмет: Физика,
автор: tanianavalna12