Предмет: Психология, автор: kristinasiryk45

У 1938 р. експедиція французького етнографа Велляра виявила у Парагваї, в глибині лісів, дворічну дівчинку, кинуту на призволяще. Вона належала до племені, що перебувало на дуже низькому рівні свого розвитку. Мова його відзначалась винятково бідним словником, ніхто із цього племені не знав грамоти. Дівчинку, яку назвали Марі Івонн, привезли в Париж. Вона закінчила університет, успішно займалась етнографією, вільно володіла французькою, іспанською і португальською мовами. Поясніть розвиток здібностей Марі Івонн.

Ответы

Автор ответа: JuliaSedykh
0

Ответ:

Розвиток здібностей Марі Івонн є прикладом того, як оточення та навчання можуть суттєво вплинути на інтелектуальний розвиток людини. Її перетворення в успішного студента та етнографа свідчить про потужний потенціал людського мозку для навчання та адаптації.

До приїзду до Парижа Марі Івонн мала обмежений доступ до мови і знань. Вона зростала в середовищі з обмеженими мовними можливостями та низьким рівнем освіти. Однак, коли її привезли до Парижа, вона оточилася багатомовним середовищем, що надало їй можливість навчитися новим мовам та знайомитися з новими знаннями.

Можна пояснити розвиток здібностей Марі Івонн такими факторами:

1. Сензитивний період: Діти в ранньому віці мають особливу здатність до вивчення мови та набуття знань. Вона була в припустимому віці для навчання нових мов та розвитку своїх здібностей.

2. Отримання належного стимулювання: Прибуття Марі Івонн до Парижа надало їй доступ до багатомовного середовища, де вона була оточена різноманітними мовами та знаннями. Це стимулювало її мовний розвиток та інтелектуальні здібності.

3. Освіта та навчання: Марі Івонн отримала можливість отримати вищу освіту, закінчивши університет. Це дало їй можливість розвивати свої інтелектуальні здібності, знайомитися з етнографією та засвоювати нові знання.

4. Природні здібності та хист до нового

Похожие вопросы
Предмет: Литература, автор: nastabelaeva420
1.Слово «міф» має грецьке походження і означає … а) «переказ, легенда»; б) «історія, притча»; в) «казка, оповідь»; 2. Наймогутнішим на горі Олімп був: а) Зевс б) Поседон; в) Дметра; 3. Прометей викрав вогонь з палацу а) Зевса ; б) Гефеста; в) Афіни ; 4. Який бог змушений був прикувати Прометея до а) Посейдон; б) Гефест ; в)Зевс ; 5. Хто звільнив Прометея від кайданів а) Геракл; б) Зевс; в) Гефест; 6 Що носять люди на згадку про Прометея? а) коштовні каблучки; б) намисто; в) годинник 7. Від чого застерігав Дедал свого сина Ікара? а) не підніматись високо і не опускатись низько; б) не літати в) не чіпляти крила 8. Німфа Ліріопея прийшла до Тіресія дізнатись про: а) долю свого сина Нарциса; б) свою долю ; в) долю людей; 9. Віщун їй прорік а) що мати Нарциса житиме довго; б) твій син житиме доти, доки сам себе побачить; в) Нарцис житиме вічно; 10.Афродіта покарала нарциса за те, що а) Нарцис нехтував великим даром золотої Афродіти – коханням ; б) він з нею не спілкувався ; в) покохав іншу жінку. 11. Хто покохав Нарциса? а) Ехо; б) Афродіта; в) Гера. 12. Яких людей називають нарцисами: а) самозакоханих; б) веселих; в) щедрих.​