Предмет: Физика,
автор: skfijra
Під дією сили 100 Н тіло перемістилося на 5 м. Яку роботу при цьому виконали, якщо тіло переміщалося під кутом 60* до напряму дії сили?
Ответы
Автор ответа:
0
Дано:
F=100H
s=5м
а=60⁰
Знайти:
А-?
Формула для обчислення: A = Fs*cosα
Розраховуємо роботу: А=100*5*0,5=250 Дж
F=100H
s=5м
а=60⁰
Знайти:
А-?
Формула для обчислення: A = Fs*cosα
Розраховуємо роботу: А=100*5*0,5=250 Дж
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: sofiahitrin
Предмет: Математика,
автор: aslanovychdasha
Предмет: Литература,
автор: kksyxa4
Предмет: Русский язык,
автор: DemixGo
Предмет: Алгебра,
автор: evgeniaproshenko