Предмет: Химия, автор: zarubinaanastasia201

СРООСНОООО!!! ДАЮ 20 БАЛОВ!!!Пояснити порядок дій, які необхідно виконати для приготування розчину солі масою 150 грамів, з масовою часткою солі 5%.​

Ответы

Автор ответа: bababuj422
1

Відомо:
m(розчину)=150 г,
w(солі)=0,05 (як я знаю це теж 5%)
Знайти: m(солі)
Розв‘язання
1. Знаходимо масу солі за формулою:
m(солі)=m(розчину)•w(солі)=
=150 г•0,05=7,5 г
2. Обчислюємо масу води, необхідну
для приготування розчину:
m(води)=m(розчину)-m(солі)=
=150 г - 7,5 г=142,5 г
3. Знаходимо об'єм води за формулою:
V=m/ρ, де густина води ρ=1 г/мл
V(води)=142,5 г : 1 г/мл=142,5 мл
Бачимо, що для води об'єм відповідає масі,
тому остання дія не є обов'язковою.
Відповідь: для приготування розчину
кухонної солі масою 150 г з масовою
часткою солі 0,05 треба взяти 142,5 мл
води і сіль масою 7,5 г
(Але я не впевнений)

bababuj422: 0,05 це 5% і є
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия, автор: gurbangulgutlyyewa
Предмет: Алгебра, автор: typchenkoo