Предмет: Химия,
автор: daria5113
змішали 250г розчину солі з масовою часткою 15% і 120г розчину цієї ж солі з масовою часткою 10%. Яка масова частка солі в утвореному розчині?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m₁(р-ну) = 250 г
w₁(солі) = 15 % або 0,15
m₂(р-ну) = 120 г
w₂(солі) = 10 % або 0,1
Найти: w₃ - ?
Знайдемо масу солі у першому і другому розчинах:
m₁(солі) = m₁(р-ну) * w₁(солі) = 250 * 0,15 = 37,5 г
m₂(солі) = m₂(р-ну) * w₂(солі) = 120* 0,1 = 12 г
Яка маса солі в одержаному розчині:
m₃(солі) = m₁(солі) + m₂(солі) = 37,5 + 12 = 49,5 г
Яка маса одержаного розчину:
m₃(р-ну) = m₁(р-ну) + m₂(р-ну) = 250 + 120 = 370 г
Обчислимо масову частку солі в утвореному розчині:
w₃ = m₃(солі)/m₃(р-ну) * 100% = 49,5/370 * 100% = 13,38%
daria5113:
спасибо большое!
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: olesyatopitop
Предмет: Геометрия,
автор: lili837474838
Предмет: Биология,
автор: filk78
Предмет: Геометрия,
автор: alexey20056