Предмет: Физика, автор: IvanPodolskiy

Скутер масою 100 кг розігнався зі стану спокою так, що його кінетична енергія досягла 12800 Дж.
До якої швидкості розігнався скутер?

Відповідь: скутер розігнався до υ=?м/с.


ВикаБач: Ek=m*v^2/2; v^2=2*Ek/m=2*12800/100=256; v=16м/с

Ответы

Автор ответа: vpterwerty
0
m=100 кг
Ek=12 800 Дж
v=? м/с
Ek=mv^2/2
v= √2E/m= √2*12800/100= √256=16м/с
Объяснение:
Если извлечь из корня квадратного то квадратный корень из 256 равен 16
Также
Почему √(знак корня?)
Потомучто v^2= но когда v квадрат превращается в корень квадратный
Похожие вопросы
Предмет: География, автор: seraaamina