Предмет: Литература, автор: Fg52

Написати нову пригоду Івана Сили, перенісши головного героя у наші дні

Ответы

Автор ответа: lemodew99
0

Ответ:

Тема: Леонід Глібов. Викривальна й повчальна спрямованість байки «Жаба і Віл»

Мета: поглибити знання учнів про творчу спадщину Леоніда Глібова; проаналізувати байку «Жаба і Віл»; систематизувати знання з теорії літератури (байка, алегорія, гумор, сатира);

розвивати культуру зв´язного мовлення, навички виразного читання, вміння співставляти описане в байці з сучасним життям;

виховувати повагу до людей, негативне ставлення до пихи та зухвальства

Очікувані результати: учні повинні знати поняття з теорії літератури, найвідоміші твори Леоніда Глібова, основні події його життєвого шляху;

учні повинні вміти виразно читати й аналізувати байку «Жаба і Віл», співставляти описане у байці з реальним життям, працювати з біографічним матеріалом, співставляти описане в байці з сучасним життям

Тип уроку: урок засвоєння нових знань і поглиблення вивченого матеріалу

Обладнання: виставка творів Л.Глібова, засоби письма, підручник, слайдова презентація, іграшки-персонажі байок Глібова, роздрукована біографічна довідка

Мотивація навчання школярів

1. Організаційний момент

2. Вступне слово про сміх у житті людини (За словами О.Довженка «Тільки сміхом можна беззлобно знищити зло…»)

ІІ. Актуалізація опорних знань.

1. Бесіда «Поміркуймо разом»

- Чому і над чим сміється людина?

- Який буває сміх?

- Сміятися доречно з когось чи з чогось?

- Чи можна сміхом образити людину?

- Коли сміх необхідний?

2. Слово вчителя про Глібова як письменника-гумориста, байкаря (За словами Івана Франка «Глібов – творець правдивих перлин української літератури»)

3. Повторення вивченого про Леоніда Глібова (за біографічною довідкою) .

- У якому році народився Леонід Глібов?

- Де народився майбутній письменник?

- Хто став першою вчителькою Леоніда Глібова?

- Як у дитинстві називали Глібова?

- Яке заняття було улюбленим у малого Глібова?

- Хто розповідав Льолику казки?

- Яку назву мав перший вірш Глібова?

- Що стало причиною повернення Глібова з гімназії додому?

- Які предмети викладав Леонід Глібов, працюючи учителем?

- Яким псевдонімом підписував Глібов свої твори?

- У якому журналі друкувалися твори Леоніда Глібова?

- Який творчий доробок залишив нащадкам Леонід Глібов?

4. Бесіда з повторення.

- Які байки Леоніда Глібова вивчали на уроках?

- Які байки ви прочитали самостійно?

Объяснение:

я думаю ти поняв...

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: symbatromankulova42
Grade 6
Summative Assessment for the unit "Helping and heroes"
Learning objectives
6.4.6.1 (6.R6) Recognize the attitude or opinion of the writer in short texts on a growing range of
general and curricular topics
6.5.3.1 (6.W3) Write with some support about personal feelings and opinion on a limited range
of familiar general and curricular topics
6.5.8.1 (6.W8) Spell most high-frequency vocabulary accurately for a limited range of familiar
general topics and some curricular topics
Level of thinking skills: Application, high level of thinking
Duration: 20 min
Reading
Task 1. Read the text and answer the questions
Brad likes to help his mom make cookies. Chocolate chip cookies are his favourite. His mom
likes them too.
He adds the chocolate chips to the batter. Then he stirs them in. He forms the batter into balls
and places them on a baking sheet. His mom places the baking sheet into the oven.
When the cookies are in the oven, Greg licks the last bits of batter from the bowl. He can hardly
wait for the cookies to be ready.
In 30 minutes the cookies are finished baking. The cookies are hot and yummy.
Answer the questions.
What kind of cookies are Brad's favorite?
What does he do when the chocolate chips are in the batter?
Where does he place the balls of batter?
How long does it take to cook the cookies?
Does his mother like chocolate chip?

2. Writing
Complete the sentences in the Past Simple with the words in brackets
1. Alex.... (do) his home task yesterday
2. My sister .... (play) the piano last year
3. David...... (go) to Italy 2 days ago
4. Our English lesson.... (begin) 1 hour ago
5. Yesterday she ... (be) so beautiful
Предмет: Музыка, автор: NaStYa21052007
Предмет: Русский язык, автор: MorrisK2016
Контрольная работа за год в 5 классе


А. Спиши текст, расставляя пропущенные буквы.

В. Выполни задание по тексту.
1) В середине знойного лета ч…десный цв…ток распустил свой венчик. 2) До этого он был похо… на тра…ку, а теперь стал наст…ящим цв…тком. 3) Венчик у него был с…ставлен из лепес…ков пр…стого светлого цвета. 4) Он св…тился ж…вым …гнём, и его видно было даже в тёмную ноч… 5) Когда ветер нал…тел на пустырь, он к…сался цветка и ун…сил его зап…х в д…лёкие страны.

В1. Из 3) предложения выпиши слово, в котором букв больше, чем звуков.

В2. Из 2) предложения выпиши слово, в котором происходит оглушение.

В3. В каком слове все согласные звуки звонкие? Выпиши его.
травка, огонь, страна, далёкие, цветок.

В4. Из 1), 2) предложения выпиши существительные с уменьшительно-ласкательным суффиксом.

В5. Какая пара слов не является словосочетанием? Выпиши её.
в далёкие страны, тёмная ночь, он светился, чудесный цветок.

В6. В каком словосочетании есть существительное 3-го склонения? Выпиши его.
распустил венчик, живым огнём, в тёмную ночь, в далёкие страны.

В7. Выпиши из текста 2 слова с проверяемой орфограммой в корне. Рядом напиши проверочное слово.

В8. Какие характеристики относятся к существительному в словосочетании в тёмную ночь?
• женского рода,
• нарицательное,
• 3-го склонения,
• в единственном числе,
• в прошедшем времени,
• отвечает на вопрос «какой?»,
• обозначает предмет,
• в настоящем времени.

В9. Какие характеристики относятся к прилагательному в словосочетании живым огнём?
• мужского рода,
• в единственном числе,
• в творительном падеже,
• 1-го склонения,
• нарицательное,
• в прошедшем времени,
• 1-го лица.

В10. Сколько грамматических основ в 5) предложении?

В11. Из предложения 4) выпиши прилагательное, выступающее в роли эпитета.