Предмет: Физика,
автор: skfijra
По похилій площині довжиною 12 м на висоту 4 м затягають вантаж, прикладаючи до нього вздовж похилої площини силу 218 Н. Якою є маса вантажу, якщо ККД похилої площини дорівнює 75 % ?
Ответы
Автор ответа:
1
Объяснение:
A(тяги)=218*12=2616 Дж
A(тяж)=2616*0,75=1962 Дж
F=1962/4=490,5 Н
m(груза)=490,5/10=49,05 кг
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: zlatoslava10
Предмет: География,
автор: Аноним
Предмет: Алгебра,
автор: breli13
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним