Предмет: Математика,
автор: nkreshtanovich12
За 8 кілограм яблук заплатили 259,2 грн, скільки заплатять за 12 кг таких яблук
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
Давайте спочатку визначимо ціну одного кілограма яблук. Для цього розділимо вартість на кількість кілограмів:
259,2 грн / 8 кг = 32,4 грн/кг
Отже, ціна одного кілограма яблук становить 32,4 грн.
Тепер, щоб визначити вартість 12 кг яблук, ми множимо ціну одного кілограма на кількість кілограмів:
32,4 грн/кг * 12 кг = 388,8 грн
Отже, за 12 кг таких яблук заплатять 388,8 грн.
Покрокове пояснення:
Автор ответа:
1
Ответ:
388.8 грн
Пошаговое объяснение:
1) 259,2/8 = 32,4 (кг) - за один кг яблук
2) 32,4 * 12 = 388.8 (грн) - за 12 кг яблук.
Відповідь - за 12 кг яблук заплатили 388,8 грн
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: DarkSw9n
Предмет: Английский язык,
автор: Bim232
Предмет: Геометрия,
автор: kyrochkina7648
Предмет: Музыка,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: sashunyakuznetsov19