Предмет: Химия, автор: valeriagolota822

Скільки води треба взяти, щоб приготувати 280 г розчину з масовою часткою цукру 15%? 265 r 250 мл 242 r 238 r​

Ответы

Автор ответа: Malovnizkyi
17

Ответ:

15% = (m цукру / m розчину ) × 100%

m цукру = 0.15 × m розчину

Також ми знаємо загальну масу розчину, яка дорівнює 280 г. Отже, ми можемо використати ці дві рівності для визначення маси цукру та маси води у розчині:

m цукру = 0.15 × 280 г = 42 г

m води = 280 г - 42 г = 238 г

Отже, щоб приготувати 280 г розчину з масовою часткою цукру 15%, необхідно взяти 238 г води.

сподіваюся правильно

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: nosatiukalexander
Предмет: История, автор: bond1991