Предмет: Химия,
автор: harbaranastasia8
Обчисліть об'єм води (мл) і масу цукру (г) які необхідно взяти для приготування розчину масою 250 г з масовою часткою цукру 8%
harbaranastasia8:
Помогите .
Ответы
Автор ответа:
2
Відповідь:
20 г цукру і 230 мл води.
Пояснення:
Дано:
w = 8%
m(роз-ну) = 250 г
Знайти:
m(цук.) - ?
m(Н2О) - ?
Розв‘язання:
w = (m(роз.реч-ни)/ m(роз-ну))•100%
m(роз.реч-ни) = (w•m(роз-ну)/100%
m(цук.) =(8•250):100 = 20 (г)
m(роз-ну) = m(цук.) + m(H2O)
m(H2O) = m(роз-ну) - m(цук);
m(H2O) = 250-20= 230 (г)
V(H2O) = m(H2O) • p(H2O); p(H2O) = 1
V(H2O) = 230•1 = 230 (мл)
Відповідь: для приготування розчину масою 250 г з масовою часткою цукру 8% необхідно 20 г цукру і 230 мл води.
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: mkuzmenko05062011
Предмет: Алгебра,
автор: ulaandrusa
Предмет: История,
автор: aproom0101
Предмет: Английский язык,
автор: baihana