Предмет: Химия, автор: kundlanasta

Обчисліть масову частку (%) калій хлориду КСI у розчинах, одержаних: a) розчиненням КС1 масою 20 г у воді об'ємом 140 мл
б) розчиненям KCI масою 10 г у воді об'ємом 80 мл
Срочно!! даю 30 балів​

Ответы

Автор ответа: pomogi010
2

Ответ:

Объяснение:

a) Якщо ми розчинимо КСI масою 20 г у воді об’ємом 140 мл, то маса розчину буде дорівнювати сумі мас КСI та води. Припустимо, що густина води дорівнює 1 г/мл, тоді маса води буде 140 г. Отже, маса розчину буде 20 + 140 = 160 г. Тоді масова частка (%) КСI буде:
\frac{20}{160} * 100 = 12,5%\\%
б) Якщо ми розчинимо КСI масою 10 г у воді об’ємом 80 мл, то маса розчину буде дорівнювати сумі мас КСI та води. Припустимо, що густина води дорівнює 1 г/мл, тоді маса води буде 80 г. Отже, маса розчину буде 10 + 80 = 90 г. Тоді масова частка (%) КСI буде:

\frac{10}{90} * 100 = 11.1%%

Похожие вопросы