Предмет: Биология, автор: juliakalachovaevent

СРОЧНООО!!!!!!!!!!!
Здоровим буди просто
твоїм завданням буде виконання одного мініпроєкту.
Мета — дізнайся про здоров’я, здоровий спосіб життя, збереження власного здоров’я і природи загалом, формуй вміння самоорганізації, розвивай навички самостійного пошуку інформації, вчися цінувати здоров’я та природу.
Попрацюй з додатковими джерелами інформації (інтернет-ресурси, енциклопедії тощо) та виконай такі завдання:
а) Вступ;
б) Основна інформація;
в) Чому я обрав / обрала цю тему проєкту? Яке її значення?
г) Висновок.

Ответы

Автор ответа: lizanikakozl
0

Життя та люди

Життя це головне, що у нас є. Нам потрібне здоров'я, щоб ми могли багато чого в ній зробити. Але що нам треба ще? Нам треба вміти розмовляти з людьми. А як розмовляти з людьми? Це дуже просто. Допустимо ти потрапив у конфлікт з хлопчиком на дитячому майданчику він каже тобі давай пограємо в наздоганяння а ти кажеш у хованки. Ви постійно сперечаєтеся і потрапляєте у конфлікт. Цій справі допоможе компроміс або якщо ми погодимося на наздоганяння. Так само ми можемо зробити компроміс у будь-якому конфлікті, якщо варіант того, що ми вибираємо хороший. Слід знати що треба робити при розмові з людьми почуття такту. Вміти вирішувати конфлікти. Чемно ставитися до чужих тобі людей.

Я вибрав цю тему тому, що треба всім знати як спілкуватися один з одним і як говорити як ти ставишся до людей, так і люди ставляться до тебе.

Похожие вопросы
Предмет: Українська література, автор: tsvdb4888
Прочитайте текст та виконайте завдання

Зрозуміло, що всі слова придумували конкретні люди протягом тисячоліть, проте сьогодні авторство абсолютної більшості з них установити неможливо. Однак є такі, що зберегли імена своїх «батьків», серед них: мрія, байдужість, завзяття, темрява, пестливий, приваб-ливий, потужний (драматург Михайло Старицький); відбиванка (волейбол), копаний мʼяч (футбол), наколесництво (велоспорт), гаківка (хокей) (професор, автор підручників з фізичного виховання Іван Боберський); провесна, промінь (поетеса Леся Українка); мистецтво, переможець, променистий, палкий, нестяма (перша жінка-академік Олена Пілка); отвір, свідоцтво, чинник, привид (письменник Іван Франко); бистроплин, зашовковитися, яблуне-воцвітно (поет Павло Тичина); самосвідомість, світогляд (прозаїк Іван Нечуй-Левицький): бджолиність, сніговерть, знедуховніти (прозаїк Олесь Гончар).
А. Запишіть слова у дві колонки: 1) ті, що стали загальновживаними й потрапили до словни-
ка; 2) ті, що так і залишилися індивідуально-авторськими
Б. Яке індивідуально-авторське слово, на вашу думку, заслуговує на те, щоб стати загально-
вживаним? Висловте свої міркування в письмовій формі (три-пʼять речень).
Предмет: Математика, автор: jazarlomarov
Предмет: Другие предметы, автор: viktoriagoncar01