Предмет: Физика,
автор: tasadovgopol
Механізм рухомого блоку використовують в підйомних механізмах. Якої маси вантаж підняли за допомогою рухомого блоку і на скільки він підніметься якщо під дією сили кН вільний кінець мотузки блоку протягнули на 6 м. Відповідь подати в торгах для маси вантажу і метрах для відстані на яку він піднімається
Ответы
Автор ответа:
1
Объяснение:
Решение задачи:
F(груза)=80000*2=160000
m(груза)=160000/10=16000 кг=16 т
l(под.груза)=6/2=3 м
У вас сила поднятия неизвестно.
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: redtyiop
Предмет: Биология,
автор: d93116430
Предмет: История,
автор: redtyiop
Предмет: Математика,
автор: dastpyl
Предмет: Математика,
автор: zubacinevgeniy12