Предмет: Українська мова, автор: konoplya2023

Запишіть речення, визначте частини мови.
Вибір професії – вибір долі.
На моє глибоке переконання, вибір професії - це важливий крок у житті людини, бо від цього вибору залежить майбутнє людини. На мою думку, чим вдаліше ти зробиш вибір, тим більше досягнеш бажаного на професійному шляху, тим більше відчуєш себе успішним і щасливим. Не помилитися у своєму виборі – це основне завдання, яке стоїть перед молодою людиною.

Ответы

Автор ответа: dustylxxxx
1

Ответ:

Вибір професії – іменник у формі називного відмінка, вибір – іменник у формі давального відмінка, долі – іменник у формі родового відмінка.

На – прийменник, моє – займенник-означення у формі знахідного відмінка, глибоке – прикметник у формі знахідного відмінка, переконання – іменник у формі називного відмінка, вибір – іменник у формі називного відмінка, професії – іменник у формі родового відмінка, це – займенник-означення у формі називного відмінка, важливий – прикметник у формі називного відмінка, крок – іменник у формі давального відмінка, у – прийменник, житті – іменник у формі місцевого відмінка, людини – іменник у формі родового відмінка, бо – сполучник, від – прийменник, залежить – дієслово у формі 3 особи однини теперішнього часу, майбутнє – іменник у формі називного відмінка, досягнеш – дієслово у формі 2 особи однини дійсного способу, бажаного – прикметник у формі родового відмінка, на – прийменник, професійному – прикметник у формі давального відмінка, шляху – іменник у формі давального відмінка, більше – наречник, відчуєш – дієслово у формі 2 особи однини дійсного способу, себе – займенник-означення у формі знахідного відмінка, успішним – прикметник у формі давального відмінка, і – сполучник, щасливим – прикметник у формі давального відмінка.

Не – частка, помилитися – дієслово у формі інфінітива, у – прийменник, своєму – займенник-означення у формі давального відмінка, виборі – іменник у формі місцевого відмінка

Объяснение:


konoplya2023: Дякую ❤️
Похожие вопросы
Предмет: География, автор: kaldybai5
Предмет: Русский язык, автор: leraluxox
Расставить знаки препинания, определить тип придаточного.
1.Девчушка рассмеялась заразительно
непосредственно вызвав улыбку у
остальных.
2.Для малыша в раннем детстве авторитет
родителя непреклонен потому что от
этого существа зависит его благополучие.
3.Несмотря на то что детёныши панд
весело играли их тёмные пятна вокруг
глаз создавали впечатление грустной
задумчивости.
4.Белый медвежонок так забавно валился
на бок и задирал кверху лапки точно это
расшалившийся мальчишка весело играет
в песочнице со своими друзьями.
5.Ученик всё сделал хорошо мастер его
похвалил  
6. Дедушка приказал не будить Танюшу
до тех пор пока сама не проснётся.
7.Лес стоит молча неподвижно словно
всматривается куда-то своими
верхушками и ждёт чего-то.
8.Дождь хлынул так будто наверху
опрокинули над землёй огромную лейку. 
9.Так воевал лейтенант Егор Дремов покуда не случилось с ним
несчастье.