Предмет: Химия,
автор: sasharusanova0612
До 120г 20% розчину додали 26 г солі і 380 г. Яка масова частка розчинної речовини в утвореному розчині?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ: 9%
Объяснение:
Спочатку потрібно визначити, яка кількість речовини є в початковому розчині.
Маса розчину, який містить речовину:
120 г * 0.2 = 24 г
Тому вихідна кількість речовини в розчині - 24 г.
Далі, після додавання 26 г солі, маса розчину збільшується до 120 г + 26 г = 146 г.
Також додано 380 г води, а отже, загальний об'єм розчину становить 146 г + 380 г = 526 г.
Отже, масова частка розчинної речовини дорівнює:
(24 г + 26 г) / 526 г * 100% = 9.15%
Відповідь: 9%.
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: alena132061
Предмет: Химия,
автор: makarenkoanna578
Предмет: История,
автор: faek1jebxhejbrjdj
Предмет: Математика,
автор: Dddiaaannnaa
Предмет: Английский язык,
автор: lugininaveronya