Предмет: Физика,
автор: Str0ngi
Даю 50 Баллов !
Визначте витрату енергії за 15хв автомобільною
електричною лампою, що розрахована на напругу 15В,
якщо сила струму 4А.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Витрата енергії (ват) розраховується за формулою: P = V * I, де V - напруга в вольтах, I - сила струму в амперах.
Отже, P = 15 В * 4 А = 60 Вт.
Витрата енергії за 15 хвилин (0,25 години) буде: E = P * t, де t - час в годинах.
E = 60 Вт * 0,25 год = 15 Вт * год.
Але зазвичай витрата енергії вимірюється в джоулях (1 Вт * год = 3600 Дж). Тому переведемо витрату енергії в джоулі:
E = 15 Вт * год * 3600 Дж/Вт * год = 54 000 Дж.
Отже, витрата енергії за 15 хв автомобільною електричною лампою буде 54 000 Дж.
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: pomagat0r3000
Предмет: Русский язык,
автор: nurlanalihan460
Предмет: Алгебра,
автор: Almazikasm
Предмет: Биология,
автор: cristinafazlyeva761
Предмет: География,
автор: babyava522