Предмет: Химия,
автор: sonyagenerelova
ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА ДАЮ 45 БАЛОВ
Розв’язати задачу
Для засолки огірків використовують розчин кухонної солі з масовою долею солі 6%. Скільки солі і води потрібно взяти для приготування 5 кг такого розчину?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
300 г солі та 4700 г води
Объяснение:
Для розрахунку кількості солі і води, потрібно спочатку визначити масу солі і води у розчині.
Масова частка солі в розчині відсотковою формою означає, що в 100 грамах розчину міститься 6 грамів солі.
Отже, для 5 кг (або 5000 г) розчину потрібно знайти масу солі та масу води.
Маса солі = масова частка солі * маса розчину
= 6% * 5000 г
= 0.06 * 5000 г
= 300 г
Маса води = маса розчину - маса солі
= 5000 г - 300 г
= 4700 г
Отже, для приготування 5 кг розчину з масовою долею солі 6%, потрібно взяти 300 г солі та 4700 г води.
Похожие вопросы
Предмет: Оʻzbek tili,
автор: malijalilova4
Предмет: История,
автор: akrivobokova642
Предмет: Литература,
автор: pusickarenatulakraso
Предмет: Физкультура и спорт,
автор: Lanina1136
Предмет: Математика,
автор: misagizun43