Предмет: Физика, автор: bogdangreckivskij4

Визначте кінетичну енергію м'яча масою 400 г. Який рухається з швидкістю 3м/с​

Ответы

Автор ответа: menazobztimbob
0

Відповідь:

Кінетична енергія м'яча обчислюється за формулою:

K = (1/2) * m * v^2,

де K - кінетична енергія, m - маса м'яча, v - його швидкість.

Підставляючи дані у формулу, отримаємо:

K = (1/2) * 0.4 кг * (3 м/с)^2 = 1.8 Дж.

Тому кінетична енергія м'яча масою 400 г із швидкістю 3 м/с дорівнює 1.8 Дж.

Пояснення:

Автор ответа: 1Manka1
0
Дано:
m=400г=0,4кг
v=3м/с
Знайти:
Ек-?
Ек=mv²/2=0,4*3²/2=1,8Дж

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: Gdhdvge