Предмет: Физика,
автор: sapovalveronika2010
Коефіцієнт тертя полозів самокат об бетон дорівнює 0,6.Яку силу потрібно прикласти щоб рівномірно тягнути тельс , якщо його маса 811 кг
Ответы
Автор ответа:
0
Відповідь:Для рівномірного тягнення тіла потрібно прикласти силу, яка компенсує силу тертя.
Сила тертя визначається як добуток коефіцієнту тертя та сили нормальної реакції, яка діє перпендикулярно до поверхні, на яку тискане тіло. У цьому випадку, сила нормальної реакції дорівнює вазі тіла, тому сила тертя буде:
Fтерт = 0,6 * m * g
де m - маса тіла, g - прискорення вільного падіння, g ≈ 9,81 м/с².
Fтерт = 0,6 * 811 кг * 9,81 м/с² ≈ 4749,42 Н
Тому, щоб рівномірно тягнути тельс, потрібно прикласти силу, яка дорівнює силі тертя, тобто F = 4749,42 Н.
Пояснення:
Автор ответа:
0
Відповідь:
Пояснення:
F =μ·N
N=Fтяж=mg
N=811*9.8=7947.8H
F=0.6*7947.8=4768.68H
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: lamsinger
Предмет: Русский язык,
автор: alina3299
Предмет: Химия,
автор: uldana34
Предмет: Литература,
автор: valiai
Предмет: Українська мова,
автор: ajakssksks