Предмет: Химия, автор: dzennik518

‼️СРОЧНО ПЖ‼️


Який об'єм кисню необхідний для повного спалювання пропану об'ємом 11,2 л(н.у.)?​

Ответы

Автор ответа: unezhewaoxnw6u
2

Объяснение:

Який об'єм кисню необхідний для повного спалювання пропану об'ємом 11,2 л(н.у.)?

Приложения:
Автор ответа: dobriakua
1

Дано:

V(C3H8) = 11,2 л​

Знайти:

V(O2) - ?

Розв'язання:

1) C3H8 + 5O2 → 3CO2 + 4H2O;

2) V(O2) = V(C3H8) * 5 = 11,2 * 5 = 56 л.

Відповідь: Об'єм O2 становить 56 л.

Похожие вопросы
Предмет: Физика, автор: suicidal1012