Пожалуйста помогите с физикой!!!

Ответы
Відповідь:7042м
Пояснення:
Для вирішення цієї задачі потрібно використовувати формулу для коефіцієнта лінійного розширення матеріалу:
α = (ΔL / L * ΔT)
де α - коефіцієнт лінійного розширення матеріалу,
ΔL - зміна довжини матеріалу,
L - початкова довжина матеріалу,
ΔT - зміна температури.
За температури 0 градусів Цельсія, довжина дроту становить 7000 метрів, тому L = 7000 м.
Щоб визначити зміну довжини, потрібно відомою довжину помножити на коефіцієнт лінійного розширення матеріалу:
ΔL = α * L * ΔТ
Для заліза коефіцієнт лінійного розширення α дорівнює близько 0,000012 1/градус Цельсія.
Отже, зміна довжини при нагріванні до 500 градусів Цельсія буде:
ΔL = (0,000012 1/градус Цельсія) * (7000 м) * (500 градусів Цельсія) = 42м
Отже, довжина залізного дроту за температури 500 градусів Цельсія буде:
L(500) = L(0) + ΔL = 7000 м + 42 м = 7042 м.
Отже, довжина залізного дроту за температури 500 градусів Цельсія становить 7042 метри.