Предмет: Химия,
автор: tsvdb4888
Вуглеводень об'ємом 5 л важить 9,82 г. Визнач молекулярну формулу сполуки.
Ответы
Автор ответа:
0
Объяснение:
M(УВ)= m/n = m/(V/Vm)= (m•Vm)/V
M(УВ)= 9.82•22.4/5 = 44г/моль
Можливо С3Н8 (пропан)
М(С3Н8)= 3•12+8•1= 36+8 = 44г/моль
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: bogdanapriadko12
Предмет: Геометрия,
автор: nataliamikityuk15
Предмет: Українська література,
автор: Uzerhhjuh
Предмет: Биология,
автор: yusubovibragim00