Предмет: Физика, автор: oblocotuca

Вантаж піднімають на висоту 5 м за допомогою похилої площини, виконуючи роботу 7000 Дж. Визначте вагу вантажу, якщо ККД похилоï площини дорівнює 55% ​

Ответы

Автор ответа: idleptimp
2

Відповідь:

Пояснення:

Дано:

h=5m

A=7000Дж

ККД=55%=0.55

P-?

mgh=A2

A2=A*ККД

A2=7000*0.55=3850Дж

m=A2/(hg)

m=3850/50=77кг

P=mg

P=77*10=770H

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: bogdanchikxxx
Предмет: Английский язык, автор: frankonikita28