Предмет: Физика, автор: artembezkorovajnuj40

Швидкісний потяг на магнітній стрічці може -розвинути швидкість 600 км/год. Відстань між двома містами він може пройти за 15 хв. За який час
цю відстань пройде один із найшвидших
автомобілів, рухаючись зі швидкістю 400 км/гол?
Відповідь подати в хвилинах.

Ответы

Автор ответа: dominostart123
0

Ответ:

Швидкість потяга: 600 км/год

Час, за який він проходить відстань між двома містами: 15 хв

Спочатку необхідно перевести швидкість потяга в метри за секунду, щоб легше було порівняти зі швидкістю автомобіля:

Швидкість потяга: 600 км/год = (600 * 1000) / (60 * 60) м/с ≈ 166.67 м/с

Тепер можна визначити відстань між містами в метрах:

Відстань = Швидкість * Час = 166.67 м/с * (15 * 60 с) = 150000 м

Тепер можна визначити, за який час автомобіль пройде цю відстань, використовуючи формулу:

Час = Відстань / Швидкість

Час = 150000 м / (400 км/год) = (150000 / 400) год = 375 год

Але ми хочемо відповідь в хвилинах, тому переведемо 375 год в хвилини:

375 год * 60 хв/год = 22500 хв

Отже, один з найшвидших автомобілів пройде відстань між містами за 22 500 хвилин або 375 годин.

Объяснение:

можете позначити як краща відповідь, якщо допоміг

Похожие вопросы
Предмет: Геометрия, автор: didnsshsisdksna
Предмет: Алгебра, автор: kristina89654
Предмет: Українська мова, автор: Jekero3310
Предмет: Математика, автор: danilsavochkin