СРОЧНО, ДАЮ 100 БАЛОВ
На прикладі чайки Джона Лівінгстога довести, що людина повинна намагатися досягти довершеності, хоча їй немає меж; неможна зациклюватися на буденності
(Міні-твір)
Ответы
Відповідь:
Французька народна мудрість каже, що людина має їсти, щоб жити, а не жити, щоб їсти. Я погоджуюся з цією думкою, Адже сенс життя кожної людини не повинен зводитися до пошуків їжі чи для простого задоволення якихось матеріальних потреб. Людина народжена для вищої мети, наприклад, для здобуття нових знань в різних наукових галузях. Але чим би людина не займалася, важливо прагнути до якомога якіснішого виконання своєї роботи.
Кажуть, що межі довершеності немає, але є та межа можливостей, якої людина може досягти прикладаючи максимум своїх зусиль, умінь, знань чи досвіду. Саме так народжуються найвидатніші твори, так ставляться рекорди у спорті, так відкриваються нові закони в різних газузях науки, так здобуваються Нобелівські премії. Це відбувається, коли людина захоплена ідеєю, бачить чітку мету перед собою і прикладає до її досягнення усі сили.
Так і чайка Джонатан Лівінгстон ставив перед собою не банальну мету кожної звичайної чайки - здобування їжі. Джонатан прагнув досягти досконалості у польоті, адже найбільше за все він любив літати. Він вперто намагався навчитися літати так, як не літала ще жодна чайка, не дивлячись на нерозуміння батьків, навіть на те, що таке захоплення польотами стало причиною того, що його вигнали зі зграї.
Джонатан досягнув своєї мети, навчився досконало літати, став прикладом для своїх учнів. Проте він не зупинявся на досягнутому і вперто шукав ще більших висот у своєму захопленні.
Пояснення: