Предмет: Физика, автор: nisyy

Визначте кількість теплоти, яка виділяється на другій лампі за 4 хв. Опір першого резистора 12 Ом, другого 2 Ом, третього 6 Ом, четвертого 2,5 Ом. Сила струму на першому резисторі 5А.

Приложения:

Ответы

Автор ответа: svjatoslawnechipor65
0

Ответ:

Дано:

t=4 хв=4*60=240 сек;

R1=12 Ом;

R2=2 Ом;

R3=6 Ом;

R4=2,5 Ом.

І1=5 А.

Знайти Q2.

1. Знаходимо напругу на резисторі R1:

U1=I1*R1=5*12=60 B;

2. Знаходимо опір ланки з резисторів R2, R3;

R2,3=R2*R3/R2+R3=2*6/2+6=12/8=3/2=1,5 Ом;

3. Знаходимо струм, який проходить через резистор R4:

I4=U1/(R2,3+R4)=60/(1,5+2,5)=60/4=15 A.

4. Знаходимо напругу на резисторі R4:

U4=I4*R4=15*2,5=37,5 B.

5. Знаходимо напругу на другому резисторі:

U2=U1-U4=60-37,5=22,5 B.

6. Тоді кількість теплоти, яка виділяється на другій лампі, буде рівна:

Q2=((U2^2)/R2)*t=((22,5^2)/2)*240=60,75*10^3 Дж=60,75 кДж.



Объяснение:

Похожие вопросы