Предмет: Физика,
автор: nisyy
Через електричний нагрівач із опором 100 Ом тече електричний струм силою 4 А. Ним розплавили 100 г олова, взятого при температурі плавлення. Знайдіть час роботи нагрівача, якщо його ККД 80%?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Дано:
R=100 Ом;
І=4 А;
mол=100 г=0,1 кг;
n=0,8.
Знайти t.
n=Акор/Qповн; Акор=Лол*mол, де Акор-корисна робота, яку виконує нагрівач; Лол=59 кДж/кг=59*10^3 Дж/кг-питома теплота плавлення олова; Qповн=(I^2)*Rкількість теплоти, яка виділяється при розплавлені олова. Тоді:
n=Лол*mол/(I^2)*R*t, звідси знаходимо час роботи нагрівача:
t=Лол*mол/n*(I^2)*R=(59*10^3)*0,1/0,8*(4^2)*100=5,9*10^3/1,28*10^3=4,6 сек.
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: asel8446
Предмет: Английский язык,
автор: borsenkodasa25
Предмет: Алгебра,
автор: miaheina
Предмет: Алгебра,
автор: kostuknastia
Предмет: Геометрия,
автор: 211Kristino4ka112