Предмет: Физика,
автор: Artem36585434234
потужність двигуна пилисоса = 1,2кВТ. Яку роботу він виконає за 5 хв?
С поясненням пж
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
360000Вт
Объяснение:
N-потужність
N=A/t
A= Nt
A= 1200*300=360000Вт
Усі одиниці перевів в систему СІ
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: GorilaPubg
Предмет: Физика,
автор: irafedchishena10
Предмет: Литература,
автор: picasso2121r
Предмет: Геометрия,
автор: sssofiyaa
Предмет: Математика,
автор: Nastya1563664