Предмет: Физика, автор: Аноним

7. Вантаж масою 120 кг рівномірно піднімають за допомогою рухомого блоку силу 765 Н Визначте масу вантажу, якщо ККД блоку становит прикладаючи 85%.



Кр срочно плиз. дам 100б​
если можно фото розв'язання

Ответы

Автор ответа: krosnik80
1

Ответ:

F = m×g

де F - сила, яку необхідно прикласти до блоку, m - маса вантажу, g - прискорення вільного падіння.

За умовою задачі, сила, яку прикладають до блоку, дорівнює 765 Н, а ККД блоку становить 85%. Отже, сила, з якою діє блок на вантаж, дорівнює:

F_вантажу = F:ККД = 765:0.85 = 900 Н

Тоді маса вантажу буде:

m = F_вантажу:g = 900:9.81 ≈ 91.8 кг

Отже, маса вантажу становить близько 91.8 кг.

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: ankodominika