Предмет: Физика,
автор: sashapetrenko101
тенісний м'яч вагою 50 грам падає на землю з висоти 4 метрів якої кінетичної яка кінетична енергія буде в м'яча в момент падіння на землю
потрібний розв'язок
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
2 H
Объяснение:
m=50 г;
h=4 м;
Ek ? Ek=Ep=m*g*h=0,05*10*4=2 H;
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: HowlerFURRY
Предмет: Українська мова,
автор: danielgrynyk2570105
Предмет: Математика,
автор: aleks121231
Предмет: Английский язык,
автор: arinaure
Предмет: Алгебра,
автор: 90900valia