Предмет: Химия, автор: vinogradchijnikita09

Яку масу за нормальних умов матимуть 0,05л кисню? ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА СРОЧНОООООО!!!!!!!!!!!! З ДАНО ТА РОЗПИСАТИ !!!!!

Ответы

Автор ответа: dyexfnf
1

Ответ:

Объяснение:

Дано:

V(O2) = 0,05л

Найти: m(O2) - ?

Знайдемо кількість речовини кисню:

n(O2) = V(O2) /Vm = 0,05/22,4 = 0,0022 моль

Молярна маса кисню М(О2) = 16 * 2 = 32 г/моль

m(O2) = n(O2) * M(O2) = 0,0022 * 32 = 0,07 г

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: khanasamina2013
Предмет: География, автор: Natasha46853