Предмет: Физика, автор: not76801

Вагон рухається гладкою горизонтальною поверхнею зі швидкістю 0,1 м/с. Маса вагону 20 000кг. Його наздоганяє другий вагон, що рухається зі швидкість 1 м/с. Після зчеплення вони рухаються разом зі швидкістю 0,5 м/ с. Знайдіть масу другого вагона. ( Відповідь подайте в системі СІ.
Одиниць вимірювання НЕ писати!)

Ответы

Автор ответа: didank
0

Ответ:

Збереження кількості руху дозволяє нам знайти масу другого вагона. Початкова кількість руху першого вагона дорівнює:

p1 = m1v1 = 20 000 кг * 0,1 м/с = 2 000 кгм/с

Після зчеплення, кількість руху обох вагонів дорівнює:

p2 = (m1 + m2)v2 = 20 000 кг * 0,5 м/с = 10 000 кгм/с

де m2 - маса другого вагона

Збереження кількості руху дає:

p1 = p2

2 000 кг*м/с = (20 000 кг + m2)*0,5 м/с

Розв'язуючи для m2:

m2 = (2 000 кг*м/с) / (0,5 м/с) - 20 000 кг = 4 000 кг

Отже, маса другого вагона становить 4000 кг.

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы, автор: pirmanovdzamsid
Предмет: Литература, автор: arlanappp09777
Предмет: Другие предметы, автор: ilazorin34
Предмет: Химия, автор: arsen77731