Предмет: Физика,
автор: Jikkfwsswws
СРОЧНО!!! Помогите пожалуйста!!!
Виконуючи роботу 14,4 кДж, електродвигун насоса працював 2 хв. Визначте силу струму в електродвигуні, якщо він приєднаний до джерела струму з напругою 12 В ( будь ласка напишіть що дано і що знайти)
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
10 A
Объяснение:
A=14,4 кДж;
t=2 хв=120 c;
U=12 В;
I ? I=A/(t*U)=14400/(120*12)=10 A;
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: Sbcibsugc
Предмет: Физика,
автор: dianaamanr
Предмет: Другие предметы,
автор: abdizhapparabish
Предмет: Українська мова,
автор: Sofia1888
Предмет: Русский язык,
автор: velickozena146