Предмет: Физика, автор: Vvvladok

Визначте потужність механізму, якщо роботу 6000 Дж він виконав за 1 хвилини!!!
1) 6 Вт
2) 600 Вт
3)60 Вт
4)100Вт

З поясненням, будь ласочка!!
Терміново!!

Ответы

Автор ответа: vasilchiksofia01
2

Ответ:

100Вт

Объяснение:

1хв=60 6000/60=100

Автор ответа: svjatoslawnechipor65
1

Ответ:

Дано:

А=6000 Дж;

t=1 хв=60 сек.

Знайти P.

P=A/t=6000/60=100 Вт.

Відповідь: 4).

Объяснение:


Vvvladok: дякую!
Похожие вопросы