Предмет: Українська мова, автор: m65586578

1) Обчисли 143,5 * 0,01 .
Варіанти відповіді : А: 0,1435 . Б: 1,435. В: 14,35. Г: 0,01435
2) Знайди периметр і площу квадрата, сторона якого дорівнює 3,7 см
3) Спрости вираз 0,2x * 500 і знайди його значення, якщо x=5,7.
4) Швидкість катера у стоячій воді дорівнює 23,7 км/год, а швидкість течії річки - 1,8 км/год. Знайди відстань , яку пропливе катер за 1,5 год руху за течією і 2,4 год руху проти течії .

Ответы

Автор ответа: bilouskaterina4
0

Ответ:

1.Б

2.Р=4*3,7 =14,8

Р=14,8 см.

S=(3,7см)² =13,69см²

S=13,69 см²

Похожие вопросы