Предмет: Химия, автор: leras200801

Визначте масу аланіну, яка знадобиться для реакції полвконденсації, якщо під час неї утворилось 5 моль пептиду із ступенем полімеризації 4

Ответы

Автор ответа: sofisonia2609
1

Відповідь:

Пояснення:

При поліконденсації амінокислот відбувається відщеплення молекули води. За кожен міжпептидний зв'язок звільняється одна молекула води. Оскільки ми знаємо ступінь полімеризації, можемо обчислити загальну кількість амінокислот у пептиді:

кількість амінокислот = (ступінь полімеризації - 1) = (4 - 1) = 3

Таким чином, у пептиді є 3 амінокислоти. Для створення кожного міжпептидного зв'язку потрібна одна молекула амінокислоти. Отже, для створення 2 міжпептидних зв'язків (тобто утворення пептиду з 3 амінокислот) необхідно 3 молекули амінокислоти.

Маса однієї молекули аланіну дорівнює 89 г/моль (молярна маса аланіну). Таким чином, для реакції поліконденсації, під час якої утворився пептид із ступенем полімеризації 4, знадобиться:

маса аланіну = кількість амінокислот * маса однієї молекули аланіну = 3 * 89 г/моль = 267 г.

Отже, для реакції поліконденсації, під час якої утворився пептид із ступенем полімеризації 4, знадобиться 267 г аланіну.

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: im0dogs
Предмет: Другие предметы, автор: alonahristenko642
Предмет: Алгебра, автор: arton00001919