Предмет: Физика,
автор: knaumenko781
СРОЧНО!!!!!!! Авомобіль масою 2т рухається рівномірно. Яка сила тяги двигуна, якщо коефіцієнт опору становить 0,2.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение: Якщо сила тяги(F) = силі тертя ковзання(F ковзання). N= тяжіння N=m(маса)xg N=2000кг*10=20000кг FKOB3=0,02×20000=400H Fков3=F(сили тяги) F(сила тяги)=400H
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: weon676
Предмет: Українська література,
автор: myeveryday
Предмет: Физика,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Английский язык,
автор: germanygacha