Предмет: Химия,
автор: avytiganets2006
задача!! будь-ласка чим бистріше тим краще!!
обчисліть масу солі, що утвориться при взаємодії сульфатної кислоти і кількості речовин 2 моль з калій гудроксидом
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
H2SO4 + 2KOH → K2SO4 + 2H2O
З цього рівняння видно, що при реакції 1 моль H2SO4 утворюється 1 моль K2SO4. Тому, щоб визначити, скільки молей K2SO4 утвориться при реакції 2 молей KOH, потрібно помножити кількість молей KOH на коефіцієнт стехіометрії K2SO4, що дорівнює 1:
2 моль KOH × (1 моль K2SO4 / 2 моль KOH) = 1 моль K2SO4
Отже, при реакції 2 молей KOH утвориться 1 моль K2SO4.
Щоб обчислити масу K2SO4, використаємо формулу:
маса = кількість × молярна маса
Молярна маса K2SO4 дорівнює 174,26 г/моль. Тому маса K2SO4, яка утвориться при реакції 2 молей KOH, дорівнює:
маса = 1 моль × 174,26 г/моль = 174,26 г
Отже, маса K2SO4, яка утвориться при реакції 2 молей KOH і H2SO4, дорівнює 174,26 г.
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: arturnedajlo
Предмет: МХК,
автор: tarakanmarina36
Предмет: История,
автор: vladpro2703
Предмет: Русский язык,
автор: Deniss2018
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним