Предмет: Физика,
автор: zaharcukanastasia48
Яку потенціалу енергію виконує кухар піднімаючи черпак масою 300 грам на висоту 80см
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m=300г=0,3кг
h=80см=0,8м
g=10
Знайти:
Еп-?
Еп=mgh=0,3*10*0,8=2,4Дж
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: anikssx8
Предмет: Химия,
автор: evgeniadinko844
Предмет: Беларуская мова,
автор: karpp
Предмет: История,
автор: ega20077002
Предмет: Математика,
автор: andrijkorsakov3