Предмет: Физика, автор: Jikkfwsswws

СРОЧНО!!! Помогите пожалуйста!!!
Виконуючи роботу 14,4 кДж, електродвигун насоса працював 2 хв. Визначте силу струму в електродвигуні, якщо він приєднаний до джерела струму з напругою 12 В ( будь ласка напишіть що дано і що знайти)

Ответы

Автор ответа: ryabinkiyandrey
1

Ответ: I=10 A

Объяснение: A=UIt

I=A/Ut

I=14400Дж/120хв*12В=10A

Похожие вопросы