Предмет: Физика, автор: vikaslizykova

1. Тіло масою 10 кг рухається прямолінійно так, що рівняння руху має вигляд: x=100+{f+22 Знайти силу, що діє на тіло.​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: qwertyighfg
0

Для знаходження сили, що діє на тіло, потрібно використати другий закон Ньютона, який стверджує, що сила, що діє на тіло, пропорційна прискоренню тіла та його масі: F = ma, де F - сила, m - маса тіла, а - прискорення тіла.

У даному випадку, ми можемо записати рівняння руху у вигляді: x = 100 + f/10 + 22, де f - сила, що діє на тіло.

Продиференціюємо це рівняння двічі відносно часу, щоб отримати прискорення:

a = d²x/dt² = d/dt(df/dt) = d²f/dt²

Так як рух є прямолінійним, то прискорення є постійним і можна записати:

a = 0

Тоді за другим законом Ньютона:

F = ma = 0 * 10 = 0

Отже, сила, що діє на тіло, дорівнює 0.

Похожие вопросы
Предмет: Оʻzbek tili, автор: gupronovadilnoza