Предмет: Физика, автор: veronikaffnv

кінетична енергія 100 дж знайди масу тіла якщо його швидкість 5 м/с

Ответы

Автор ответа: krosnik80
0

Ответ:

K = (1/2) × m × v^2

де K - кінетична енергія тіла, m - маса тіла, v - швидкість тіла.

Ми знаємо значення кінетичної енергії K = 100 Дж та швидкість v = 5 м/с, тому ми можемо використати цю формулу для визначення маси тіла:

100 = (1/2) × m× 5^2

Спочатку розв'язуємо вираз 5^2 = 25:

100 = (1/2) × m × 25

Поділимо обидві сторони рівняння на 25:

4 = (1/2) × m

Помножимо обидві сторони рівняння на 2:

8 = m

Отже, маса тіла становить 8 кг, якщо його кінетична енергія дорівнює 100 Дж, а його швидкість дорівнює 5 м/с.

Автор ответа: 1Manka1
1
Дано:
Ек=100Дж
v=5м/с
Знайти:
m-?
Eк=mv²/2→m=2Ек/v²=2*100/5²=8кг

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: ihigcogigcog