З однієї станції у протилежних напрямках одночасно вирушили два поїзди. Один із них рухається зі швидкістю 63,2 км/год, інший — 61,4 км/год. Якою буде відстань між поїздами через 1,7 год після початку руху?
Ответы
Ответ:
Щоб знайти відстань між двома поїздами через 1,7 год, необхідно спочатку знайти, яку відстань вони долають за цей час. Це можна зробити, використовуючи формулу швидкості:
Відстань = Швидкість x Час
Таким чином, відстань, яку пройде перший поїзд за 1,7 годин, буде:
63,2 км/год x 1,7 год = 107,44 км
А відстань, яку пройде другий поїзд за 1,7 годин, буде:
61,4 км/год x 1,7 год = 104,38 км
Отже, відстань між двома поїздами через 1,7 год буде:
107,44 км + 104,38 км = 211,82 км
Тому відстань між поїздами через 1,7 год після початку руху становитиме близько 211,82 км.
Пошаговое объяснение:
Щоб вирішити цю задачу, необхідно врахувати, що коли два тіла рухаються одночасно, вони долають відстань з різною швидкістю, і відстань між ними зменшується з часом.
Ответ:
211,82 км
Пошаговое объяснение:
1) 63,2 + 61,4 = 124,6 (км/ч) - скорость удаления двух поездов
2) 124,6 * 1,7 = 211,82 (км) - расстояние между поездами через 1,7 часа