Предмет: Физика,
автор: qxoiz
Яка густина рідини, в яку повністю занурене тіло об'ємом 3 м³, якщо на нього діє сила Архімеда 27000 H?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
920 кг/м³.
Объяснение:
Сила Архімеда, що діє на тіло, занурене в рідину, дорівнює вазі рідини, яку витіснило це тіло. Вага рідини дорівнює масі рідини помноженій на прискорення вільного падіння g. Маса рідини дорівнює об’єму рідини помноженому на її густину ρ. Отже, сила Архімеда дорівнює F = Vρg.
Ми знаємо значення сили Архімеда F = 27000 H, об’єму тіла V = 3 м³ та прискорення вільного падіння g ≈ 9.8 м/с². Підставляючи ці значення у формулу для сили Архімеда, отримуємо: 27000 = 3ρ * 9.8. Розв’язуючи це рівняння відносно ρ, отримуємо: ρ = 27000 / (3 * 9.8) ≈ 920 кг/м³.
Отже, густина рідини дорівнює приблизно 920 кг/м³.
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: velmaks1892e
Предмет: Алгебра,
автор: illlonkakrushel
Предмет: История,
автор: wipowner
Предмет: Русский язык,
автор: Astrog
Предмет: Математика,
автор: Diana44435