Предмет: Химия,
автор: vladislavtop1gg0
Укажіть маси води та солі, необхідні для приготування розчину масою
220г з масовою часткою солі 5%.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
маса води - 209 г, маса солі - 11г.
Объяснение:
m розчиненої речовини = m розчину * W розчиненої речовини
m солі = 220*0,05 (5%)=11г
W води = 100%-5%=95%
m води = 220*0,95(95%)=209г
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: asaloy3564
Предмет: Українська мова,
автор: m8940335
Предмет: Русский язык,
автор: azaliagilmanova32
Предмет: Математика,
автор: galaxysweetwolf
Предмет: Русский язык,
автор: Astrog